0342338 28 38

Teras Aqua Yaşam

5 yıldızlı otel konforunu her hafta sonu yaşamaya ne dersiniz.

Gaziantep'in hemen yanıbaşında; etrafında yaklaşık 500 adet villa bulunan; sosyal aktiviteleriyle otelden eksiği olmayan; sağladığı konforla hafta sonlarınızın vazgeçilmezi olacak bir proje olan TerasAqua'yı beğeninize sunuyoruz.
 
 
Terasaqua'da 
İster avluya bakan bahçenizden 10 adımda havuza ulaşabilecek, isterseniz de dışa bakan bahçeli evlerinizde doğanın keyfini yaşayabileceksiniz.
 
 
İster yılın 6 ayı rahatlıkla kullanabileceğiniz 400 m2 büyüklüğünde bir yüzme havuzunuzda rahatlayabilir, ister sportif aktiviteleriniz için bir basketbol sahanız ve sauna-fitness kompleksinizi kullanabilirsiniz.

Çocukların vazgeçilmezi olacak aquaparkınız ve keyifle vakit geçirebilecekleri çocuk parkında çocuklarınızla beraber olurken, terasınızdan bir adımla geçilebilen yemyeşil bahçenizde misafirlerinizi ağırlayabileceksiniz.
 
Kapalı otoparkı bulunan, site içince araç trafiği olmayan TerasAqua'da çocuklarınız dilediğince vakit geçirirken, siz bölgenin en güzel manzaralarından birine sahip bir kafeteryanızda dostlarınızla kahvenizi yudumlayabileceksiniz.Üstelik bu yazlık eve çok uygun koşullarla sahip olabileceksiniz.
Proje Teslim Tarihi: 31.05.2014